Menu Close

Srovnávací Tržní Analýza

Profesionální stanovení odhadu tržní ceny nemovitostí

Ziskejte profesionální odhad tržní ceny!

Jednodušše vyplňte všechna pole tohoto formuláře a odešlete.

  Co to je, srovnávací tržní analýza?

  Většinou je stanovení nejlepší prodejní ceny nemovitosti největší výzvou. Cenová úroveň inzertních serverů obvykle nereflektuje realitu a k datům z katastru, k zjištění skutečných prodejních cen, se soukromá osoba nedostane. Navíc srovnávání přes klasické filtrování online je možné jen v hodně omezeném rozsahu. A pak na základě těchto okolností majitelé mívají velmi zkreslenou představu o prodejní ceně.

  Srovnávací tržní analýza srovnává podobné aktuálně nabízené nemovitosti s již prodanými nemovitostmi. Na základě těchto údajů je pak na závěr navržena cena, za kterou je možné Vaši nemovitost prodat. Cena je stanovena v rozpětí, kterého bychom se při prodeji měli držet. Tzn. nejvyšší prodejní cena, na které by se měl prodej zahájit a nejnižší cena, pod kterou by neměla cena nemovitosti již klesnout.

  Profesionálním řešením této problematiky je odhad tržní ceny srovnávací tržní analýzou. Jedná se o rozsáhlý postup k přesnému určení aktuální hodnoty Vaší nemovitosti a je právě vhodným dokumentem nejen pro případ, že se chystáte svou nemovitost prodat, ale také pro vypořádání majetku v rodině nebo dědickém řízení. Také pro případ koupě nemovitosti s návazností k prodeji té současné je srovnávací tržní analýza tím správným instrumentem.

  Postup srovnávací tržní analýzy

  • Majitel:ka nemovitosti pečlivě vyplní vedlejší formulář a odesilá
  • Spojím se s Vámi a domluvíme osobní prohlídku nemovitosti
  • Příprava podkladů: zaměření, focení, tvorba půdorysů
  • Porovnání aktuálně nabízených nemovitostí
  • Porovnání skutečných prodejních cen z katastru
  • Vyhodnocení
  • Osobní předání
   
   

  Jsem tu pro Vás. Zavolejte +420 608 734 755